Niin, minä varoitan siitä! Älkäämme teidän vaimonsa myydä lia Sophia! .
En voisi vähempää välittää pukeutunut jewelry. Minun on seurattava kuluminen, mutta vain, välttämättömiä. Olen myös ollaan melko surkea, ostaa uusia jewelry vaimoni. Mielestäni on ostanut voi hänen pari jos muutama muuten, ja tietenkin naapurivaltiossa renkaat. Lupasin vuosittain itse ostaa hänen enemmän, mutta sitä ei koskaan näytti meidän talousarviomme parhaaksi. .
Meidän on viisi lasten ja vaimoni on Hän alue viettänyt paljon aikaa koulussa pois perhettämme. Näytti siltä, että on aina ollut jotakin, koulujen ottaen pois perhettämme aikaa. Hän rakastetun hänen viides luokan opiskelijoille, mutta oikeastaan menettäneet aikaa menojen lastemme vaikka joku tarkkailleet niitä. Hän oli usein työn jälkeen väsynyt ja että kadonneiden oli syyllinen vohlan kasvaa. .
Siitä on nyt yli neljä vuotta sitten, ennen kuin hän päätti lia Sophia myydä. Hän on muuttanut poika, mutta ei niin, että odotin keinoja. Mielestäni hän tulisi tämä sietämätön myynti aloitteentekijä pluggin lia Sophia niille, jotka lähtivät osaksi hänen henkilökohtaisen alueen suu- 3. Tiedätte tyyppi. voimakkaita ja hallitsevaa siitä, miksi koko maailma saa liittyä liiketoimintaansa ja rikkaiden, saavat rikkaiden, rikas. yeah, olen myös välttää ne. Mielestäni myös koko elämän olisi noin pyörivät tämän yrityksen. Kaikki kokoukset yön hyllyillä kotona täynnä tuotteen emme voi myydä, luottokorttia laskuja, ja Ei ole aikaa lainkaan perhettä. Oli hyvin, että kokemuksen suoramarkkinoinnin kanssa yritysten. .
lia Sophia ei ole teidän suoramarkkinoinnin tavanomaisen liiketoiminnan kotiin! .
Vaimoni on meille johtaja yllättynyt alusta alkaen. Tämä nainen ei viranomainen. Hän oli hyvin ystävällinen ja halusi tietää minua ja vohlan. Hän korosti, että Jumala ja hänen perheensä ovat paljon tärkeämpiä kuin kaikki yrityksen. Hän sanoi, että rehellisesti ja rehellisyys ovat niin paljon tärkeämpää kuin tehdä myyntiin. elinolosuhteiden ja hänen hän tarkoitti osoittanut jokaista sanaa.
vaimoni kanssa aloitettiin vain yritysten hänen 149.00 dollaria ja että ansainnut sisällä takaisin ensimmäisen viikon käsitellyt asiat. Vain noin 4 kuukautta hän oli ansaitsevat enemmän kuin hän on ollut aina alue. Tänään hän ansaitsee enemmän yhden viikon lia Sophia kanssa kuin hän teki koko kuukauden, kouluopetus kanssa. Hän toimii 2 viikon öitä ympäri 5pm-9pm. Hän toimii myös noin 1 tuntia Mon–fri noin lounasaikaan. hän käyttää paljon aikaa ja hänen perheelleen ja minua! Talletukset lia Sophia rahaa suoraan pankin huomioon Meidän joka maanantai ja hän on ollut tallettaa kaikin maanantaina yli neljä vuotta ilman kaipaamaan. Hän ei ole kaluston luettelo kotona hallita. kaikki toimeksiannot ovat kuljetetaan suoraan yritys antaa asiakkaalle. .
Hän ei ole käsitellyt ystäviämme, perhe, tai kirkkojen jäsenten liittymisen tietoa hänen yritysten ryhmää. Hän on työntekijöitä, hänen ryhmäänsä, ne ryhmät, mutta ne olivat hänelle. .
Älkäämme teidän vaimonsa myydä lia Sophia,… jos,… .
- Haluatte hänen käyttää enemmän aikaa kotona. .
- Haluatte rakastamaan häntä hänen käsitellyt asiat. .
- Haluatte hänen kiinnittää huomiota perheen. .
- Haluatte hänen itsestään luottavainen. .
- Haluatte hänen oman vapaan erien jewelry. .
- Haluatte hänen tehtävä suuria ystäviä. .
- Haluatte tehdä hänen erittäin tulot. .
lia Sophia koskee naisia tehdä henkilökohtaisen yhteyksiä muiden naisten. OH, ja suuri osa jewelry ja suurta tulot ovat vain lisätään etuja. .
myydä lia Sophia! tarkastus sen itse, mutta muistakaamme varoitin teitä! .
. .
